Aktuality

Co je u mě nového...

Na trampské slezině
Neděle, 9. září 2007 00:11

Včera jsem byl na trampské Slezině u tety Marion - bylo tam jako vždy krásně. Hrál Eda Wild, Duo EKGM, Naruby, Modrá Kotva, Kocábka i jiní (třeba já) - hrálo se ovšem po trampsku u ohně, ne koncertně v sále, ale tak jak se na správnou trampskou akci sluší. Vše zahájil Standa "dědek"Kadlec z radotínského Hobart Campu. Nejdůležitější postavou byl ale oslavenec - čerstvě osmdesátiletý šerif T.O. Dálava v Chicagu, Eda Vedral. Přijel letos se sedmi ze svých osmi dětí a co vám budu povídat: byl to prasečinec! (to je Edovo slovo, nehledejte v tom jiný smysl, kdo Edu neznáte) Hrálo se a povídalo, písně byly plné neumělých doprovodů, desperátů, padlých kovbojů, řek, osad, kamarádů a jejich děj se odehrával v Mexiku, Kansasu nebo třeba na Sázavě. A jak ty jiskry z ohně letěly k šedému nebi, tak i ty písně plné neumělých doprovodů dostávaly křídla a byly krásné. A když zazněly Svatojánské proudy, musel každý pochopit, že tramping nejsou ti legrační pánové v maskáčích na nástupišti v Braníku, ale že je to docela jinak. Nemohu než napsat to nejotřepanější klišé, ale kamarádství je mezi opravdovými trampy nejvyšší a nezpochybnitelnou hodnotou. Chtě nechtě musí u takového ohně člověk být sentimentální... Internet tohle neumí. A to je taky pěkné klišé, pročež raději končím...

 
Liga mistrů!
Čtvrtek, 30. srpna 2007 00:10

Vím, že to sem nepatří, ale: JSME V LIZE MISTRŮ!!! Děkuju brankáři Vaniakovi a kapitánu Vlčkovi!! Kluci - hrát tak někdy jako vy...

 
Deska je na světě!
Středa, 22. srpna 2007 00:04

Vážení návštěvníci mých stránek, mohu vám oznámit, že deska už je na světě a prozatím je k sehnání buď zde, přes mail, nebo na kterémkoli z mých koncertů.

 
Výroba desky
Čtvrtek, 26. července 2007 00:01

Deska už je ve výrobě, slavnostní uvedení desky v život proběhne přesně v den Ježkových 101. narozenin, tedy 25. září v pražském Mánesu.

 
Výstava fotografií
Středa, 11. července 2007 23:55

Lidi, úplně jsem zapomněl říct o výstavě! V pražské galerii Velryba v Opatovické ulici (to je jen kousek od Národního divadla) má naše skupina 3:1, kterou tvoří mí dva spolužáci z FAMU, já a jeden náš kamarád sochař výstavu, která tam pod společným názvem "Zde domov můj" potrvá až do konce měsíce. Přispěl jsem na ni sedmi fotografiemi, které jsou i na prodej, kdyby se vám natolik líbily... informace na mém mailu..

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 19 z 22
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI