Aktuality

Co je u mě nového...

Do Srbska s dalekohledem
Sobota, 14. dubna 2007 10:13

Už dlouho je venku krásně, ale konečně jsem na chvíli pustil kytaru z ruky a namísto cvičení Tří strážníků a Bugatti-Stepu pro natáčení desky jsem naložil do auta svůj dalekohled a vyrazil na oblíbené místo do Srbska. Na překrásně jasné obloze jsme s kamarádem pozorovali nádherné Saturnovy prstence(konečně letos i s Cassiniho dělením) a řádku galaxií ve Lvu a v Panně. Na jarní obloze toho zdánlivě mnoho není, netřpytí se mléčná dráha, ale můžeme zato koukat do vzdálených částí vesmíru, na cizí galaxie, cizí hvězdné ostrovy. Tolik o hvězdách, nyní ještě k soutěži Česko hledá písničku - od pondělního večera nám organisátoři ku hlasování vyhradili jen tři dny.

 
Česko hledá písničku
Pátek, 13. dubna 2007 08:24

Včera jsem hrál na soutěži Česko hledá písničku, jedna z mých písniček,Kdo za to může",postoupila do dalšího hlasování, tak uvidíme. Umístění v diváckém hlasování beru jako velký úspěch, protože jsem si s sebou přivedl jen dva lidi, ne povolených patnáct.

Celý článek...
 
Vítám vás na svých stránkách
Čtvrtek, 12. dubna 2007 23:12

Vítám vás na svých stránkách, zde budu obšťastňovat novinkami jak jen to půjde, vejde se jich sem jen sto, pak nenávratně mizí, tak na návštěvy ke mně choďte často...

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 Další > Konec >>
Strana 25 z 25
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI