Aktuality

Co je u mě nového...

Z poslední doby
Čtvrtek, 6. července 2017 13:21

V nedávné době jsem hrál na několika velmi zajímavých místech a potkal tam spoustu zajímavých lidí. Obzvláště mi však v hlavě zůstal koncert na zámku v Horažďovicích. Dosud jsem to město znával jen jako místo na cestě, jímž jsem projížděl, popřípadě jako místo, kde mají moc hezký bazén. Ovšem tamní zámek je vskutku unikátní. Plynule přechází v náměstí a historickou zástavbu, rozkládá se v řadě budov, malých náměstíček a průchodů. A z jednoho toho náměstíčka člověk po nádherném dvojkřídlém schodišti vstoupí bez jakéhokoli varování rovnou do historického sálu s nádhernými freskami. A vůbec - ty fresky! Přímo nad hlavou se člověku znovu odehrává bitva husitů na Vyšehradě, zástupy kopiníků a husitů s cepy a sudlicemi; to se věru běžně nevidí. A v tom krásném dni přišla na můj koncert spousta lidí. Doufám, že jsem je nezklamal a že se s nimi ještě uvidím. A pořadatelůp ze srdce děkuji za profesionálně perfektně odvedenou práci. Ani to nezažívá člověk denně...

 
Noc kostelů
Pondělí, 19. června 2017 10:12

Při letošní Noci kostelů jsem měl výjimečnou čest koncertovat přímo v našem radotínském kostele svatých Petra a Pavla. Doma jsem dopil kafe, vzal kytaru - a po pár krocích byl na místě. Zahrál jsem i jednu skladbu svého táty; to by mi asi místní neodpustili! A vzpomněl jsem si i na babičku, která tu už dávno není. Měla moc ráda dechovku, tak jsem jí zahrál jednu od Kmocha, ač to není zrovna kostelní repertoir.

 
Nový článek
Pondělí, 12. června 2017 07:54

Na stránce rakguitar.com, kde se budou postupně objevovat noty ke stažení, vyšel nový článek "Kovové nebo nylonové struny?". Více na http://www.rakguitar.com/nylonove-nebo-kovove-struny/

 
Z poslední doby
Pondělí, 12. června 2017 07:52

V průběhu léta začínáme s Frantou konečně natáčet! Ještě nevíme, které písničky přijdou na řadu jako první, ale žádnou z těch důležitých nevynecháme, nebojte se! S novinkami se jistě hned pochlubíme, zůstaňte tedy na příjmu.

 
Stánky zase fungují
Čtvrtek, 8. června 2017 09:41

Po delších technických problémech mé stránky opět fungují. Doplnil jsem nejbližší koncerty. Pravidelné aktualisace už zas budou pravidelné!

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 3 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI