• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Aktuality

Co je u mě nového...

V televizi Noe
Pátek, 6. ledna 2012 17:55

Včera jsem natáčel v televizi Noe dva pořady. Jeden běžel hned v přímém přenosu už včera /jistě bude nějaká repríza/ a jmenoval se Jak potkávat svět. Jeho dramaturgem a uvaděčem je Jiří Pavlica a tentokrát pozval mně s tátou - nakonec jsme si, jak je v místě zvykem, i společně zahráli, čehož si nesmírně považuji. Byl to krásný zážitek!

Druhý pořad se jmenuje Mezi pražci a teprve poběží. Uvádá ho Honza Žamboch - vynikající písničkář a mimořádný kytarista - a hrál jsem tam dvě své písničky. Všechno jistě najdete na stránkách televize Noe.

 
Z poslední doby
Úterý, 13. prosince 2011 10:45

Tak zase po čase něco aktualit - valně už však neaktuálních. Dosavadní koncerty z cyklu Rak a Rak se setkaly s obrovským zájmem publika i s velkým úspěchem, mohu-li sám soudit. Poslední koncert v Ostravském KD Poklad jsme hráli před vyprodaným sálem, stejně jako dva dny před tím v Opavě.

V neděli jsem se v dlouhém rozhovoru s redaktorkou Dagmar Misařovou objevil ve vysílání ČR 2 a včera vyšla velmi pochvalná kritika na mé poslední CD Všechny ty jednoduché věci v deníku Právo - k přečtení v sekci "napsali o mně".

Zároveň připravujeme nějaký společný program s vynikajíím houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem. Zatím je ta příprava tedy ve fási poněkud ústní, ale brzy jistě přejdeme od slov k činům!

Smetanovu Skočnou z Prodané nevěsty, již jsem si upravil pro kytaru, už jsem se naučil natolik, že si ji občas troufnu i zahrát na koncertě. Zbudou-li mi na ni síly, zahraju ji na zbývajících koncertech adventní série Rak a Rak, popřípadě jinde. Snad ji dám brzy i na Youtube...

Všem příznivcům nyní děkuji za nádherné návštěvy koncertů i za chválu soukromě pronášenou po koncertech - obojí si zasloužím jen z půlky, druhá patří tátovi.

 
Zlatá Praha
Středa, 19. října 2011 19:18

Přidávám odkaz na video ze slavnostního zahajovacího koncertu 48. ročníku festivalu Zlatá Praha, kde jsem měl tu čest účinkovat.

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/zlatapraha/cs/2011/video/29-slavnostni-zahajovaci-koncert/

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další > Konec >>
Strana 11 z 33
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI