Aktuality

Co je u mě nového...

Teď raději mlč a nová deska
Čtvrtek, 6. dubna 2017 11:02

S Frantou Vlčkem (sedujte termíny našich společných koncertů tady nebo na frantavlcek.net ) jsme na poslední zkoušce secvičili něco nových písní - pochopitelně opět od našeho milovaného R. A. Dvorského. "Teď raději mlč" v naší versi poprvé zazněla předevčírem v Caféidoskopu. Zároveň jsme se rozhodli natočit konečně - po deseti letech hraní - společnou desku. Natáčet začneme v létě a "Teď raději mlč" na ní jistě najdete.

 
Konečně zpět
Pátek, 24. března 2017 08:42

Vážení přátelé a příznivci, technické problémy mou stránku na dlouhou dobu odstavily, řadě z Vás jsem odpovídal mailem nebo přes facebook. Teď už, zdá se, bude zase všechno fungovat dobře a zároveň s touto stránkou se k životu probírá i web rakguitar.com - sledujte novinky i tam! Doplňuji tedy kalendář o aktuální koncerty.

 
Rakguitar - noty, videa, články, technika
Úterý, 26. července 2016 13:21

Vážení přátelé a příznivci - konečně se dostávám k tomu, co slibuju a chystám už léta. Vlastně to slibuju a chystám od první chvíle, kdy jsem se pustil do Ježka. Zprovozňujeme novou stránku, kde budou postupně k sehnání noty (nejprve Ježek, postupně pak třeba i mé transkripce skladeb klasických mistrů z pořadu Zwolna a citedlně), ale v plánu jsou i videa, články, technika atd. Práce na rukopisech se chýlí ke konci, nové věci budou pravidelně přibývat. Více postupně na rakguitar.com

 
Poděkování pořadatelům a divákům
Středa, 28. října 2015 13:03

Velmi, skutečně ze srdce, děkuji všem divákům v Hořovicích a všem v Neratovicích za včerejší vstřícnost a trpělivost. Moc si toho vážím a budu si to pamatovat! Tentýž dík patří v téže míře i pořadatelům.

 
Zwolna a citedlně
Sobota, 17. října 2015 09:25

Všechny příznivce a přátele zvu na premiéru programu Zwolna a citedlně, kterou zahraji 14. listopadu v Horské synagoze v Hartmanicích u Sušice. Já vím, je to trochu z ruky, ale je to naše nejvýše položená synagoga a je opravdu nádherná! Snad nezklame ani koncert. Pořad jsem nazval podle jedné písně svého prapraprastrýčka Josefa Antonína Seydla. Napsal ji ve svých osmnácti letech a od té doby ji nikdo nehrál. Na koncertě si ji budete moci poslechnout, stejně jako dvě další jeho písně, nějaké ty písně lidové a řadu kytarových úprav skladeb klasických autorů. A ovšemže i písně židovské - jsme přece v synagoze! Celý koncert budu hrát na historickou, téměř 200 let starou kytaru. S pořadem Zwolna a citedlně pak určitě budu jezdit i jinam, kdyby vám to náhodou nevyšlo.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>
Strana 5 z 24
 

K desce Všechny ty jednoduché věci K desce Eduard Ingriš K desce Ježkovy VWOČI